Opiece terapeutycznej dla dzieci, młodzieży oraz psycho-edukacji rodzicow.
Wsparciu, konsultacjach i terapii psycho-spoleczna dla doroslych, EMDR terapia
Zmiana zachowania dziecka jest bowiem często sposobem przeżycia i zakomunikowania trudnych emocji związanych z reakcją na zmianę w otoczeniu. Jeżeli zmiana miała charakter jednorazowy i trudne zachowania ustają, należy uznać taką reakcję za przejściową reakcję adaptowania się do zmiany. Czasami jednak rodzina narażona jest na zmiany długotrwałe takie jak: emigracja rodziny, wyprowadzka jednego z rodziców, klotnie rodzicow, rozwód lub inne niepowodzenia rodzicow. To tylko niektóre okoliczności, w których dziecko może wymagać szczególnej opieki. Warto dowiedzieć się w trakcie konsultacji wychowawczych jak przygotować siebie i dziecko na takie zmiany.
Terapia dzieci i młodzieży kształtuje się we współpracy z rodzicami lub opiekunami. Chociaż pracuję z protokołami, moje podejście jest indiwidualne i unikalne dla każdego dziecka. Rodzice aktywnie uczestniczą w terapii, zachowują kontrolę i sami pozostają odpowiedzialni. Problemy dzieci są głównie ukierunkowane na rozwiązania i behawioralno-terapeutyczne. Mlodziez od 16 roku zycia moze zarejestrować się sama.
Rejestracja To panstwo decyduja sami, można umówić sie z własnej inicjatywy lub po skierowaniu przez lekarza domowego lub telefonicznie. Podczas umawiania konsultacji z Panstwem staram się brać pod uwagę panstwa czasowe możliwości. Jest mozliwosc zaplanowania spotkania w domu u klienta, dojazd terapeuty pokrywa klient.
Godziny pracy w Rotterdamie: piątek od 9:00 do 17:30. W sytuacjach nagłych problemów lekarz domowy jest pierwszą osobą do ktorej nalezy sie zglosic.
Anulowanie spotkania Anulowanie spotkania lub zmiana terminu spotkania jest zawsze możliwa, ale z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli nie pojawi sie Pan / Pani bez powiadomienia i anulowania spotkanie w ciągu 24 godzin, konsultacja zostanie w pełni obciążona finansowo.
Większość zakładów ubezpieczeń zdrowotnych zwraca część kosztów z dodatkowego ubezpieczenia (moduł: opieka alternatywna). Jest oczywiście wskazane wcześniejsze sprawdzenie warunków polisy. Jeśli nie macie Panstwo dodatkowego ubezpieczenia, stawka wynosi:
Praktyka LESNIAK nie ma umów z ubezpieczycielami zdrowotnymi. Chodzi o prywatne leczenie i konsultacje.
Kodeks etyki i jakości jest związany kodeksem etyki holenderskiego Stowarzyszenia pedagogów, psychologow i therapeutow Ekspertów i należy do dyscyplinarnej NRC Celem kodeksu jest zapewnienie jakości praktyki zawodowej NVO (www.nvo. nl) Codeks Dyscyplinarny SKJ (www.skj.nl) oraz współpracujących terapeutów EMDR (www.samenwerkende EMDR therapeuten.nl)
Praktyka w zakresie poufności LESNIAK zachowuje całkowitą poufność. Wszystko, co powiesz, jest poufne. Bez Twojej pisemnej zgody nikt nie otrzyma informacji o Tobie, w tym o członkach twojej rodziny ani o twoim lekarzu. Przetwarzanie i przechowywanie danych jest zgodne z ustawą o ochronie danych (WBP). Ogólne ustawodawstwo prywatność jest przestrzegane zgodnie z profesjonalnym kodeksem holenderskiego (NVO, SKJ, współpracujący EMDRTherapeuten)
W swojej praktyce zdaję sobie sprawę z różnic kulturowych i kontekstu kulturowego. Pracuję w ciepły i energiczny sposób, ktory pomoże Tobie i Twojemu dziecku jak najlepiej przezwyciężyć lęki i problemy tak szybko jak jest to możliwe. Mam duża teoretyczno-praktycznej wiedzy w dziedzinie pedagogiki, psychotherapii, psychologii oraz psychopatologii. Systematycznie poglebiam wiedze poprzez regularne kursy treningi i podyplomowe studia, aby podnosic moją wiedzę zawodową w zakresie psychologii. Jako terapeuta w pracy z szukam nowych rozwiazan, aby pomoc dzieciom, mlodziezy i doroslym w rozwiazaniu problemow behavioralnych, psycho-socjalnych i emocjonalnych (zaburzenia rozwojowe, zaburzenia emocjonalne, leki, agresje, trudności w uczeniu się, problemy językowe, problemy z matematyka Dyscalculie, i zaburzenia autyzmu). Cenie holistyczne podejście do drugiego człowieka, uważam na każde czynniki mogące mieć wpływ na jego funkcjonowanie. Pracuje zgodnie z Kodeksem etyczno-zawodowym EMDR –terapeuty, pedagoga i psychologa (NVO, SKJ, NVA, EMDR). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.



18-12-2023 Po pani rozmowie z mezem pojawily sie zmiany w zachowaniu, Zrobil sie milszy, spokojniejszy, bardziej cieply i radosny, czesto ze soba rozmawiamy, pomaga mi w domu, okazuje milosc i jest widoczna poprawa. Pozdrawiam X
16-03-2026 Z pelnym przekonaniem polecam wspolprace z Pania psycholog. Jej podejscie jest niezwykle profesjonalne, empatyczne i pelne uwaznosci na potrzeby pacjenta. Tearpia obejmuje m.in. prace nad asertywnoscia, radzeniem sobie z niecierpliwoscia, i napieciem emocjonalnym a takze skutecznie wycisza organizmu. Pani psycholog zadaje zawsze trafne ,precyzyjne pytania “w punkt”, ktore sklaniaja do glebokich przemyslen i pomagaja spojrzec na wiele spraw z nowej perspektywy. Kazde spotkaniewnosi realna wartosc, porzadkuje mysli i daje poczucie wiekszego spokoju oraz bezpieczenstwa. Caly proces terapeutyczny przebiega w atmosferze zaufania i wsparcia. To terapia na bardzo wysokim poziiomie. Zdecydowanie godna polecenia. X
06-02-2026 Z calego serca polecam Pania psycholog. Jestem bardzo zadowolona z Jej podejscia- zawsze uwaznie slucha, doskonale rozumie o co mi chodzi i udziela trafnych, madrych wskazowek. Jednoczesnie zostawia przestrzen na wlasne przemyslenia i samodzielnepodejmowanie decyzji, co jest dla mnie niezwykle wazne. To osoba, ktora daje ogromne poczucie bezpieczenstwai zaufania. Od pierwszego kontaktu czulam ze mogeotwarcie mowic o trudnych sprawach bez obaw przed ocena. Pani psycholog wspiera na kazdym etapie i sprawia ze naprawde nie jest sie problemami samemu. Zawsze mozna liczyc na Jej pomoc- zarowno podczas rozmow osobistych , jak i telefonicznych czy poprzez wiadomosci. Po kazdej rozmowie czuje ze spotkanie duzo wnioslo do moich przemyslen i decyzji, a takze dalo mi wiekszy spokoj i poczucie wewnetrznej rownowagi. Zdecydowanie polecam. X
13-06-2019 Szukalismy pomocy bo nasz zwiazek wisial na wlosku, ciagle klotnie, pretensje. Chcielismy ratowac nasza rodzine i nie chcielismy zeby nasza corka cierpiala. Oboje przeszlismy terapie u pani Lesniak z ktorej jestem bardzo zadowolona ktora pomogla mi teraz zyc normalnie pomimo traumatycznych przezyc w przeszlosci. W ciagu prawie roku bardzo duzo sie zmienilo oczywiscie na dobre! Pani Grazynko jest Pani aniolem! Przesylam pozdrowienia. XX
15-05-2020 Czuje sie lepiej, dzieki Pani z dziewczynami powoli zaczyna sie lepszy kontakt, do pracy zaczynam sie przyzwyczjac. Mysle bardziej pozytywnie. BARDZO DZIEKUJE. Dzieki Pani bardzo duzo rzeczy, zrozumialam i zaczynam patrzec na wszystko innaczej, tak jak Pani mowila. Jest Pani NAJLEPSZA, jeszcze raz BARDZO MOCNO DZIEKUJE. XX
21-01-2025 Jestem niezmiernie wdziczna za poswiecony czas oraz cieola i mila rozmowe. Zyczylabym sobie spotykac Pania czesciej. Mile mnie zaskoczylo Pani podejscie do mnie, otoczenie mnie opieka , troska, szacunkiem i zrozumieniem. Zauwazylam jak ogromna ma Pani wiedze oraz doswiadczenie. Mysle ze posiada Pani dar czytania z ludzkich emocji. Nikt wczesniej tak ze mna nie rozmawial!. Ponadto posiada Pani bardzo duzo empatii, co pomaga budowac wiez i zaufanie. Poczulam sie dla Pani wazna i wartosciowa. YY